Monday, December 16, 2013

Hedonskate X-Mas Contest promoWięcej informacji o konkursie:
http://hedonskateblog.com/2013/12/09/events-hedonskate-x-mas-contest/?lang=pl#

W tym roku zima nie straszna rolkarzom ze Śląska! Dzięki stowarzyszeniu kulturalno-sportowym Green mamy możliwość skorzystania z krytego skateparku w Kapeluszu (SkateinPark) gdzie przez najbliższe miesiące będziemy mogli dawać upust swojej rolkowej energii.
Aby trochę urozmaicić zimowe sesje w SkateinPark, Hedonskate zachęca do udziału w grudniowym konkursie X-Mas Contest. Aby wsiąść udział w konkursie należy przesłać nam jeden klip z zadanym przez nas trikiem – tym razem celem będzie nagranie najlepszego X-grinda. Trik może być wykonany w dowolnej wariacji (Ao, TrueSpin, Topside, Inspin, Outspin itd) i na dowolnej przeszkodzie – możliwości są ogromne! Zasadniczym warunkiem jest nagranie triku w SkateinPark – przeszkód jest wystarczająco dużo, aby każdy znalazł coś dla siebie!
Uczestnik z najbardziej stylowym i oryginalnym X-grindem otrzyma nagrody rzeczowe oraz nagrodę główną jaką będzie możliwość nagrania profesjonalnego editu przez fotografa Hedonskate – Przemka Madeja, a następnie zamieszczenie go na oficjalnym kanale Youtube Hedonskate.
Zasady Hedonskate X-Mas Contest :
1. W konkursie może wziąć udział każdy.
2. Każdy uczestnik może wysłać wyłącznie jeden Klip.
3. Klipy wysyłamy na maila info@hedonskate.com
3. Klipy przyjmujemy w postaci linków Youtube. Jakość klipu ma drugorzędną rolę, sprzęt użyty do jego nagrania jest dowolny.
4. Klip musi być nagrany w zimowym skateparku SkateinPark, w Kapeluszu.
5. Konkurs trwa od 09.12.2013 do 08.01.2014.
6. Ogłoszenie wyników 09.01.2014 na Fanpage Hedonskate.
7. Clipy będą pojawiały się na Hedonskate Blogu oraz facebooku www.facebook.pl/Hedonskate według kolejności nadesłania.
8. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach :
Nagroda główna – wszystkie clipy będą ocenione przez Hedonskate Crew: Sebastian Gruba, Przemek Madej, Kuba Olejarz. Oceniany będzie styl, kreatywność oraz poziom trudności. Dla zwycięzcy Hedonskate zaoferuje nagranie pełnego editu w Kapeluszu, który zostanie umieszczony na oficjalnym kanale Youtube Hedonskate.
Nagroda publiczności – clip, który zbierze najwięcej lajków otrzyma nagrodę publiczności!
Do dzieła!

shutupandskate

EMAGDNIM

EMAGDNIM

Chris Farmer Profile Section from the Video WORDS

ONE Blade Mag

ONE rollerblading magazine

Razors

R A Z O R S

Street Artist Urethane

TheConference News